Ben Kimim Yazılımcıyı tanıyalım

İsmim Hakan SARI. 1987 İstanbul doğumluyum. Yazılım Mühendisiyim. 12 yıldır profesyonel olarak yazılımcı olarak çalışmaktayım. 10 tane programlama dili biliyorum. Mesleğimle ilgili tüm gelişmelere her zaman ilgi duyar ve hemen öğrenirim. 100 lerde projede yazılımcı olarak çalıştım. Toplamı 8 yıldır olmak üzere 6 yıldır da profesyonel olarak borsa ile uğraşmaktayım. BIST ( IMKB), VOB ve Forex Piyasalarının hepsi ile uğraştım. Farklı farklı piyasa ve programlar üzerinde yaklaşık 500 e yakın ekspert ve indikatör yazmışımdır.  Standart indikatörlerin hepsinin; çalışma prensipleri, uyumsuzlukları, hakkında teknik bilgiye sahibim.

İhtiyacınıza göre Metatrader, Metastock, Matriks yazılımları yazıyorum. Tam ihtiyac sadece bu diller ile mümkün değilse, Başka programlama dilleri kullanılarak yine de amaca ulaşmanıza yardımcı olabilirim.

Kişiye özel program yazmaktayım. Size yazılan yazılan yazılımlar başkaları ile paylaşılmaz, Başkalarının yazılımları da size satılmaz.

Strateji oluşturmanız konusunda yardımcı olmuyorum. Sistem yazdırmak için ne istediğini bilen kişilere hizmet vermekteyim. Fakat Size ait stratejiyi tam istediğiniz gibi yazıp teslim edebilirim.